Vestel 55U9501 55 "4K Ultra HD Smart LED TV.

Availability: In stock

US $670.00

Baratos y descuentos Vestel 55U9501 55 "4K Ultra HD Smart LED TV ¡Disfruta de ✓Envío gratuito a todo el mundo! ✓ 90 días de protección al comprador. ✓Regreso fácil. ✓ Garantía de devolución de dinero.

Product Discription

Vestel 55U9501 55 "4K Ultra HD Smart LED TV
Número de Kalitesi

Yeni nesil teknolojik G zelliklere sahiptir. Gérntü kalitesini iyile_tirme algoritmasıyla üstün kyir deneyimi sunar. Piksel iyile_tirme algoritmasí sayesinde gérntüler çok daha gerçekçi ve üst düzey kalitode ekrana yansır.


Tüm Uygulamalar Tek PIR Yerde

Günümuzde yaygınla_an dizi, película ve a Muzik platformlarına tek ir yerden [email protected]ıní sa?lar. Akıllı TV/rozeligan/iyle/kulmak/istenen dizi-film/uygulamassi/NA/tek/tu_la/ulaş/ P/mukemmel/gorgank/kalitesi/eşliğinde/syir keyfi sunar.


Profesyonel Ses Kalitesi

Sistema de teatro Digital kısaltmassi olarak bilinen DTS ses System sahiptir. 48 hertzlik ses hızına kadar destekleyen tanımlamalses kodekiyle seslerin en gerçekçi s'ekilde, sinema tadında duyulmasıní Sagan. DTS ses System äzelligan "Desteklenmeyen Ses" gibi uyarılarla karşlas.lmadan kyir keyfinin kalitesini arttırır.Dinamik gérntüler

Dolby Vision formatıyla her saihnenin en çarp?cΩ, ekliyle, izlenmesini, Sagan. 12 bitlik renk tanímla ózelig.ine sahiptir. 10.000 nit seviyesinde parlaklık sunabilen bu ózellikle her karedeki detacyların daha net gorgülmesini Sagan.


Dahili wi-fi kullansi

Dahili wi-fi G. Izeligagi sayesinde baesika. Televizyonun ayarlar kısmından Bagan lanacak wi-fi eris.im girilerek internet üzerinde keyifle sórf yapılabilir.


Auriculares Bluetooth kullansi

Bluetooth kullanhím, ózelig.ine, sahiptir. Bu saiede ses cihazlarlı ve kumanda televizyonla eşle_tirilerek ya da farklí cihazlardaki gorgunntüler bluetooth aracsi.

 


4934676425;

Related Product